11th Annual Hub City Classic
Moncton, NB Aug 8, 2020



Licensed to Athletisme Sud-est South East Athl. Club      HY-TEK's Meet Manager
              Hub City Track and Field Classic 2019 - 08/06/2019               
                               Moncton Stuadium                                
                                    Results (Hand-Timed)                                    
 
Women 100 Meter Sprint
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
Finals
  1       Hachey, Elo�se      16 Athl�tisme C             13.1h   NWI  2 
  2       Comeau, Shanna      14 Saint John T             13.8h   NWI  1 
  3       Platis, Adrianna    13 Asea                     14.2h   NWI  2 
  4       Marcoux, Catherine  13 Asea                     14.7h   NWI  1 
  5       Gammon, Alicia      13 Athl�tisme C             15.2h   NWI  1 
 
Women 200 Meter Sprint
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1       Hachey, Elo�se      16 Athl�tisme C             28.6h   NWI  2 
  2       Comeau, Shanna      14 Saint John T             30.3h   NWI  1 
  3       Platis, Adrianna    13 Asea                     32.1h   NWI  1 
  4       Gammon, Alicia      13 Athl�tisme C             32.9h   NWI  2 
 
Women 800 Meter Run 
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1       Artibello, Malia    16 Prairie Chri           2:24.1h   2 
  2       Bennett, Laine      17 Asea                   2:46.1h   1 
  3       Steeves, Kennedy    21 Asea                   3:02.9h   1 
 
Men 100 Meter Sprint
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1       Gammon, Jaden       17 Athl�tisme C             11.5h   NWI  4 
  2       Arnfast, Oliver     16 Truro Lions              11.7h   NWI  2 
  3       Mazerolle, Max      17 Asea                     11.9h   NWI  4 
  4       LeBlanc, Marc �tie  15 Asea                     12.0h   NWI  3 
  5       Roussel, Francis    14 Fredericton              12.2h   NWI  1 
  6       Roussel, Francis C  14 Asea                     12.3h   NWI  4 
  6       Fongemie, Olivier   14 Athl�tisme C             12.3h   NWI  1 
  8       Mellish, Jack       13 Asea                     12.4h   NWI  3 
  9       Sparks, Philip      14 Asea                     12.9h   NWI  2 
 
Men 200 Meter Sprint
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1       Gammon, Jaden       17 Athl�tisme C             24.1h   NWI  3 
  2       Caballero, Colton   16 Asea                     25.5h   NWI  3 
  3       Arnfast, Oliver     16 Truro Lions              25.6h   NWI  2 
 
Men 400 Meter Sprint
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1       Blanchard, James    41 Unattached-N             53.8h  
 
Men 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1       Melvin, Roshan      16 Asea                   2:03.4h   3 
  2       Richard, Francois   16 Unattached-N           2:03.8h   3 
  2       LeBlanc, Brandon    24 Asea                   2:03.8h   2 
  4       Caballero, Colton   16 Asea                   2:13.5h   3 
  5       Helal, Mohamed      15 Asea                   2:15.0h   2 
  6       Fongemie, Olivier   14 Athl�tisme C           2:21.5h   1 
  7       Comeau, Marcel      48 Unattached-N           2:39.5h   1 
  8       Thibodeau, Paul     56 Unattached-N           2:56.0h   2