Tri-Community Track Meet
Medavie Blue Cross Stadium, Moncton NB Aug 7, 2021
Licensed to Athletisme Sud-est South East Athl. Club HY-TEK's Meet Manager
Tri-Community Meet - 07/08/2021
Moncton 2010 Stadium
Results
Event 1 Girls Under 14 80 Meter Sprint
=====================================================================
ANB Records: # 10.60 23/07/2011 Marilyne Nowlan, CEK
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
Finals
1 Bérubé, Maïka 13 A.S.E.A. 11.56 -3.8
Event 2 Boys Under 14 80 Meter Sprint
=====================================================================
ANB Records: # 10.50 23/07/2011 Naaho Pelletier, ATG
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Smith, Eden 13 A.S.E.A. 11.97 -3.8
Event 3 Girls 14-15 100 Meter Sprint
=====================================================================
14-15 ANB Re: # 12.31 12/08/1995 Stephany Reid, SEA
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Hebert, Josee 14 A.S.E.A. 14.19 -1.7
2 Roussy, Chloe 15 A.S.E.A. 14.77 -1.7
3 Teed, Hannah 15 A.S.E.A. 15.32 -1.7
Event 3 Girls 16-17 100 Meter Sprint
=====================================================================
16-17 ANB Re: # 12.10 15/08/2005 Allyson Howatt, FLT
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Tremblay, Marie-Christin 17 A.S.E.A. 15.26 -1.7
Event 4 Men 14-15 100 Meter Sprint
=====================================================================
14-15 ANB Re: # 11.28 07/08/2015 Mickyle Welsh, ASEA
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Mellish, Jack 15 A.S.E.A. 12.12 -3.2
Event 4 Men 16-17 100 Meter Sprint
=====================================================================
16-17 ANB Re: # 10.87 03/08/1986 Scott Hennigar, ECL
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Roussel, Francis Charles 16 A.S.E.A. 12.03 -3.2
Event 4 Men 35+ 100 Meter Sprint
=====================================================================
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Bourque, Edouard 60 Unattached-N 15.19 -3.2
Event 5 Girls U14 800 Meter Run
================================================================
U14 ANB Reco: # 2:21.98 01/08/2009 Leah Macaulay, FFFT
Name Age Team Finals
================================================================
1 Girouard, Lexie 13 A.S.E.A. 2:48.27
2 Doucet, Chloe 13 A.S.E.A. 3:08.12
Event 5 Women 14-15 800 Meter Run
================================================================
14-15 ANB Re: # 2:13.47 06/07/2019 Erin Vringer, SJTC
Name Age Team Finals
================================================================
1 Nowlan, Claire 14 A.S.E.A. 2:44.72
Event 5 Women 16-17 800 Meter Run
================================================================
16-17 ANB Re: # 2:12.07 11/07/2008 Genevieve Lalonde, SEA
Name Age Team Finals
================================================================
1 Kerr, Frances 17 A.S.E.A. 2:31.74
Event 5 Women 18-19 800 Meter Run
================================================================
18-19 ANB Re: # 2:11.18 13/07/2002 Vicky Anderson, FLT
Name Age Team Finals
================================================================
1 Doucet, Emily 18 A.S.E.A. 2:19.68
Event 6 Men 14-15 800 Meter Run
================================================================
14-15 ANB Re: # 1:59.23 08/08/2010 Nick MacMackin, SJTC
Name Age Team Finals
================================================================
1 Kearns, Mackenzie 15 A.S.E.A. 2:28.83
Event 6 Men 16-17 800 Meter Run
================================================================
16-17 ANB Re: # 1:53.60 07/07/2002 Matt Brophy, FLT
Name Age Team Finals
================================================================
1 Nickerson, Angus 16 A.S.E.A. 2:16.04
2 Helal, Mohamed 17 A.S.E.A. 2:23.50
Event 6 Men 18-19 800 Meter Run
================================================================
18-19 ANB Re: # 1:49.6h 14/04/1974 Peter Richardson, FLT
Name Age Team Finals
================================================================
1 Parent, Frédéric 18 A.S.E.A. 2:07.26
2 Griffiths, Micah 18 A.S.E.A. 2:15.25
Event 7 Girls 16-17 100 Meter Hurdles 0.76m
=====================================================================
ANB Records: # 15.00 24/06/2016 Marie-Pier Cloutier, SJTC
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 McLaughlin, Jenna 17 A.S.E.A. 18.09 -2.7
Event 9 Girls Under 14 150 Meter Sprint
=====================================================================
ANB Records: # 19.88 02/06/2016 Shelby MacIsaac, ASEA
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Bérubé, Maïka 13 A.S.E.A. 21.79 -1.5
2 Degreeff, Jasmine 13 A.S.E.A. 23.89 -1.5
Event 10 Women 14-15 200 Meter Sprint
=====================================================================
14-15 ANB Re: # 25.41 09/07/1995 Stephany Reid, SEA
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Sherwood, Rachel 15 A.S.E.A. 30.69 -1.5
2 Roussy, Chloe 15 A.S.E.A. 31.20 -1.5
3 Teed, Hannah 15 A.S.E.A. 32.38 -1.5
Event 10 Women 16-17 200 Meter Sprint
=====================================================================
16-17 ANB Re: # 24.6h 27/07/1974 Louise Gaudet, MLT
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Tremblay, Marie-Christin 17 A.S.E.A. 32.36 -1.5
Event 10 Women 18-19 200 Meter Sprint
=====================================================================
18-19 ANB Re: # 24.6h 27/07/1974 Louise Gaudet, MLT
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Allanach, Janelle 18 A.S.E.A. 28.18 -1.5
2 Chase, Myah 18 A.S.E.A. 31.81 -1.5
Event 11 Men 16-17 200 Meter Sprint
=====================================================================
16-17 ANB Re: # 21.91 27/05/2017 Jordan Henri, ASEA
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Roussel, Francis Charles 16 A.S.E.A. 24.65 -2.9
2 LeBlanc, Marc-Étienne 17 A.S.E.A. 25.09 -2.9
3 Blanchette, Luc 17 A.S.E.A. 26.86 -2.9
Event 11 Men 20-34 200 Meter Sprint
=====================================================================
20-34 ANB Re: # 21.14 06/05/2007 Michael LeBlanc, SEA
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Steeves, Clint 23 A.S.E.A. 25.73 -2.9
Event 11 Men 35+ 200 Meter Sprint
=====================================================================
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Bourque, Edouard 60 Unattached-N 30.87 -2.9
Event 13 Girls 16-17 1500 Meter Run
================================================================
ANB Records: # 4:26.96 26/07/2008 Genevieve Lalonde, SEA
Name Age Team Finals
================================================================
1 Kerr, Frances 17 A.S.E.A. 5:25.63
Event 14 Men 16-17 1500 Meter Run
================================================================
16-17 ANB Re: # 3:55.51 17/08/2012 Nick MacMackin, SJTC
Name Age Team Finals
================================================================
1 Nickerson, Angus 16 A.S.E.A. 4:55.42
Event 15 Girls 14-15 200 Meter Hurdles 0.76m
=====================================================================
ANB Records: # 29.29 16/06/2012 Victoria LeBlanc, SJTC
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Nowlan, Claire 14 A.S.E.A. 34.64 1.3
Event 16 Girls 14-15 250 Meter Hurdles 0.76m
================================================================
Name Age Team Finals
================================================================
1 Hebert, Josee 14 A.S.E.A. 44.30
Event 17 Girls U14 300 Meter Sprint
================================================================
Name Age Team Finals
================================================================
1 Degreeff, Jasmine 13 A.S.E.A. 53.80
Event 17 Girls 14-15 300 Meter Sprint
================================================================
14-15 ANB Re: # 41.16 11/06/2018 Shelby MacIsaac, ASEA
Name Age Team Finals
================================================================
1 Sherwood, Rachel 15 A.S.E.A. 48.79
Event 18 Boys Under 16 300 Meter Sprint
================================================================
ANB Records: # 37.11 10/08/2013 Jack Berkshire, FFFT
Name Age Team Finals
================================================================
1 Mellish, Jack 15 A.S.E.A. 37.44
Event 19 Men 18-19 400 Meter Sprint
================================================================
18-19 ANB Re: # 48.19 03/07/2010 Adam Gaudes, FFFT
Name Age Team Finals
================================================================
1 Parent, Frédéric 18 A.S.E.A. 54.19
2 Caballero, Colton 18 A.S.E.A. 55.27
Event 19 Men 20-34 400 Meter Sprint
================================================================
20-34 ANB Re: # 46.80 18/07/1983 Mike Sokolowski, CHAT
Name Age Team Finals
================================================================
1 Boudreau, Yannick 20 Aetos Athlet 1:00.26
Event 21 Girls Under 16 2000 Meter Run
================================================================
ANB Records: # 6:22.34 23/06/2018 Erin Vringer, SJTC
Name Age Team Finals
================================================================
1 Girouard, Lexie 13 A.S.E.A. 8:24.68
Event 22 Boys Under 16 2000 Meter Run
================================================================
ANB Records: # 5:48.23 06/08/2011 Joshua Shanks, SJTC
Name Age Team Finals
================================================================
1 Kearns, Mackenzie 15 A.S.E.A. 7:17.58
Event 23 Men 20-34 3000 Meter Run
================================================================
ANB Records: # 8:05.29 24/06/1994 Rorri Currie, SJTC
Name Age Team Finals
================================================================
1 LeBlanc, Brandon 26 A.S.E.A. 9:09.39
2 Doiron, Jean-Marc 33 Unattached-N 9:37.15
Event 24 Girls U14 4x100 Meter Relay
================================================================
Team Finals
================================================================
1 A.S.E.A. 'A' 56.44
1) Nowlan, Claire 14 2) Bérubé, Maïka 13
3) Teed, Hannah 15 4) Hebert, Josee 14
-- A.S.E.A. 'B' DQ
1) Tremblay, Marie-Christine 17 2) Chase, Myah 18
3) McLaughlin, Jenna 17 4) Walker, Sydney 16
Event 25 Men U14 4x100 Meter Relay
================================================================
Team Finals
================================================================
1 A.S.E.A. 'B' 46.83
1) Mellish, Jack 15 2) LeBlanc, Marc-Étienne 17
3) Roussel, Francis Charles 16 4) Boleyn, Aidan 16
2 A.S.E.A. 'A' 50.81
1) Steeves, Clint 23 2) Blanchette, Luc 17
3) Ghali, M.Marouane 40 4) Smith, Eden 13
Event 27 Women 16-17 4x400 Meter Relay
================================================================
16-17 ANB Re: # 4:01.64 07/08/2004 Team New Brunswick, NB
J. Belliveau, A. Howatt, K. Daley, Q. Horochuk
Team Finals
================================================================
1 A.S.E.A. 'A' 5:11.63
1) Nowlan, Claire 14 2) Bérubé, Maïka 13
3) Teed, Hannah 15 4) Hebert, Josee 14
Event 28 Men 4x400 Meter Relay
================================================================
Team Finals
================================================================
1 A.S.E.A. 'A' 3:58.31
1) Mellish, Jack 15 2) LeBlanc, Marc-Étienne 17
3) Blanchette, Luc 17 4) Steeves, Clint 23
Event 50 Boys U14 Long Jump
=====================================================================
U14 ANB Reco: # 5.79m 09/08/1975 David Gould, MLT
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Smith, Eden 13 A.S.E.A. 4.13m 1.5
4.13m(1.5) FOUL(3.4) FOUL(3.2) 3.81m(0.3) 3.91m(2.9) 4.01m(1.0)
Event 50 Boys 16-17 Long Jump
=====================================================================
16-17 ANB Re: # 6.99m 11/08/1983 Rick Myles, SJTC
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Boleyn, Aidan 16 A.S.E.A. 5.00m 5.3
4.60m(3.4) 4.80m(4.6) 4.79m(4.0) 4.88m(2.4) 3.89m(2.4) 5.00m(5.3)
2 Vautour, Matai 16 A.S.E.A. 4.08m 2.2
4.08m(2.2) FOUL(3.6) 3.66m(3.1) FOUL(3.3) 3.69m(3.7) 3.77m(2.2)
Event 50 Boys 18-19 Long Jump
=====================================================================
18-19 ANB Re: # 7.05m 24/05/1993 Mike Hume, STA
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Parent, Frédéric 18 A.S.E.A. 5.48m 3.5
5.48m(3.5) 5.20m(2.0) 4.81m(2.0) 4.92m(2.0) 4.64m(4.0) 4.96m(3.0)
2 Melvin, Roshan 18 A.S.E.A. 4.55m 2.2
4.36m(2.9) 4.47m(1.7) 4.55m(2.2) 4.50m(2.4) FOUL(2.6) 4.54m(1.5)
Event 50 Boys 35+ Long Jump
=====================================================================
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Ghali, M.Marouane 40 A.S.E.A. 5.37m 2.7
4.47m(2.9) 4.89m(1.9) 5.33m(3.0) 5.20m(1.0) 4.87m(3.7) 5.37m(2.7)
2 Bourque, Edouard 60 Unattached-N 3.88m 4.1
3.39m(4.0) 3.88m(4.1) FOUL(4.3) FOUL(1.7) PASS PASS
Event 51 Girls U14 Long Jump
=====================================================================
U14 ANB Reco: # 4.87m 31/07/1993 Stephany Reid, ECL
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Bérubé, Maïka 13 A.S.E.A. 4.11m 2.8
3.65m(3.0) 3.40m(-3.6) 3.96m(3.6) 4.10m(2.6) 4.11m(2.8) 3.89m(1.4)
2 Degreeff, Jasmine 13 A.S.E.A. 3.69m 1.5
3.07m(4.8) 3.63m(3.3) 3.50m(3.9) PASS PASS 3.69m(1.5)
Event 51 Girls 14-15 Long Jump
=====================================================================
14-15 ANB Re: # 5.84m 13/08/1995 Stephany Reid, SEA
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Brennan, Kyra 14 Asea 3.54m 2.3
3.54m(2.3) 2.54m(1.4) FOUL(2.3) 3.30m(3.8) 3.53m(2.2) FOUL(3.1)
2 Smith, Jasper 15 A.S.E.A. 2.81m 3.4
2.75m(1.8) 2.81m(3.4) 2.55m(2.4) 2.69m(1.4) 2.77m(2.6) FOUL(2.9)
Event 52 Men 35+ Triple Jump
=====================================================================
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Ghali, M.Marouane 40 A.S.E.A. 10.54m 1.4
9.70m(2.6) 9.60m(3.9) 10.41m(3.3) 10.50m(1.6) 10.54m(1.4) 10.25m(1.0)
2 Bourque, Edouard 60 Unattached-N 8.12m 2.1
7.49m(-1.4) FOUL(-0.3) 7.58m(1.5) 6.80m(-0.8) 8.12m(2.1) 8.00m(1.9)
Event 100 Girls 16-17 Hammer Throw 3kg
================================================================
ANB Records: # 39.83m 07/08/2004 Elizabeth MacDonald, UNNB
Name Age Team Finals
================================================================
1 Walker, Sydney 16 A.S.E.A. 30.45m
26.48m 30.45m FOUL 29.47m FOUL FOUL
Event 101 Girls 16-17 Shot put 3kg
================================================================
ANB Records: # 11.66m 27/08/1991 Chantal Martin, CER
Name Age Team Finals
================================================================
1 Walker, Sydney 16 A.S.E.A. 10.01m
9.25m 10.01m 9.68m 9.68m 9.82m 9.80m
Event 102 Boys 16-17 Shot put 5kg
================================================================
ANB Records: # 15.70m 28/05/1988 Jason Spalding, SJTC
Name Age Team Finals
================================================================
1 Vautour, Matai 16 A.S.E.A. 8.19m
8.19m 7.20m 7.77m 8.17m 7.87m 7.95m
Event 103 Girls 16-17 Discus 1kg
================================================================
ANB Records: # 41.98m 22/07/1989 Wendy Phillips, RIV
Name Age Team Finals
================================================================
1 Walker, Sydney 16 A.S.E.A. 31.03m
30.67m 29.67m FOUL FOUL 31.03m 30.74m
Event 104 Boys 16-17 Discus 1.5kg
================================================================
ANB Records: # 46.06m 01/08/1992 Gordon Welch, MIR
Name Age Team Finals
================================================================
1 Boleyn, Aidan 16 A.S.E.A. 29.65m
25.61m FOUL 25.97m 29.65m FOUL 19.89m
2 Vautour, Matai 16 A.S.E.A. 19.16m
FOUL 15.91m FOUL 19.16m FOUL FOUL
Event 105 Boys 16-17 Javelin 700g
================================================================
ANB Records: # 63.76m 27/06/1992 Eric LeBouthilier, CPA
Name Age Team Finals
================================================================
1 Boleyn, Aidan 16 A.S.E.A. 26.37m
23.67m 25.71m 24.79m 26.37m 22.51m PASS
2 Vautour, Matai 16 A.S.E.A. 20.26m
FOUL 17.59m 20.26m 18.21m 19.54m 17.42m
Event 106 Throws Pentathlon: #1 Men 55-59 Hammer Throw 6kg Throws Pentathlon
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Gautier, Paul 57 Saint John Reds 42.54m 775
37.28m 40.58m 42.54m
Event 106 Throws Pentathlon: #2 Men 55-59 Shot put 6kg Throws Pentathlon
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Gautier, Paul 57 Saint John Reds 13.19m 898
13.11m 13.05m 13.19m
Event 106 Throws Pentathlon: #3 Men 55-59 Discus 1.5kg Throws Pentathlon
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Gautier, Paul 57 Saint John Reds 39.48m 743
36.88m FOUL 39.48m
Event 106 Throws Pentathlon: #4 Men 55-59 Javelin 700g Throws Pentathlon
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Gautier, Paul 57 Saint John Reds 38.17m 604
35.38m 34.93m 38.17m
Event 106 Throws Pentathlon: #5 Men 55-59 Weight Throw 11.34kg Throws Pentathlon
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Gautier, Paul 57 Saint John Reds 15.96m 902
15.06m 15.96m 15.93m
M55 Throws Pentathlon
Points HT SP DT JT WT
=====================================================================
1 Gautier, Paul 42.54m 13.19m 39.48m 38.17m 15.96m
Saint John Reds Track & F
M57 3922 (775) (898) (743) (604) (902)
=====================================================================
Event 300 Girls U10 60 Meter Sprint
=====================================================================
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Levesque, Annabelle 9 A.S.E.A. 11.06 1.1
2 Cormier, Brielle 9 A.S.E.A. 11.07 1.1
Event 300 Girls 10-11 60 Meter Sprint
=====================================================================
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Smith, Miya 11 A.S.E.A. 9.86 1.1
2 Rinzler, Leela 10 A.S.E.A. 9.90 1.1
3 Degreeff, Adalyn 10 A.S.E.A. 10.65 1.1
Event 301 Boys U10 60 Meter Sprint
=====================================================================
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Jimoh, Jamaldeen 8 A.S.E.A. 10.07 0.6
2 Rinzler, Alex 8 A.S.E.A. 10.64 0.6
3 Smith, Jason 8 A.S.E.A. 11.62 0.6
4 Delgado, Elliot 7 A.S.E.A. 14.95 0.6
Event 301 Boys 10-11 60 Meter Sprint
=====================================================================
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Smith, Caleb 10 A.S.E.A. 10.37 0.6
Event 302 Girls U10 Other Standing LJ
================================================================
Name Age Team Finals
================================================================
1 Cormier, Brielle 9 A.S.E.A. 1.45m
1.44m 1.45m 1.40m
Event 303 Girls U10 Long Jump 1m board
=====================================================================
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Levesque, Annabelle 9 A.S.E.A. 2.82m NWI
2.65m(NWI) 2.82m(NWI) FOUL
2 Cormier, Brielle 9 A.S.E.A. 2.54m NWI
1.56m(NWI) 2.54m(NWI) 2.43m(NWI)
Event 303 Girls 10-11 Long Jump 1m board
=====================================================================
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Rinzler, Leela 10 A.S.E.A. 3.17m NWI
3.15m(NWI) 3.17m(NWI) 3.08m(NWI)
2 Degreeff, Adalyn 10 A.S.E.A. 2.96m NWI
2.94m(NWI) 2.96m(NWI) 2.93m(NWI)
3 Smith, Miya 11 A.S.E.A. 2.80m NWI
2.70m(NWI) 2.80m(NWI) 2.72m(NWI)
Event 304 Boys U10 Long Jump 1m board
=====================================================================
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Rinzler, Alex 8 A.S.E.A. 3.57m NWI
3.33m(NWI) 3.14m(NWI) 3.57m(NWI)
2 Jimoh, Jamaldeen 8 A.S.E.A. 3.37m NWI
2.17m(NWI) 3.16m(NWI) 3.37m(NWI)
3 Smith, Jason 8 A.S.E.A. 2.45m NWI
2.45m(NWI) FOUL 2.16m(NWI)
4 Delgado, Elliot 7 A.S.E.A. 2.03m NWI
2.03m(NWI) 1.99m(NWI) 1.55m(NWI)
Event 304 Boys 10-11 Long Jump 1m board
=====================================================================
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Smith, Caleb 10 A.S.E.A. 2.92m NWI
2.92m(NWI) 2.82m(NWI) 2.36m(NWI)
Event 305 Girls U10 150 Meter Sprint
=====================================================================
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Levesque, Annabelle 9 A.S.E.A. 28.74 -0.2
2 Cormier, Brielle 9 A.S.E.A. 28.92 -0.2
Event 305 Girls 10-11 150 Meter Sprint
=====================================================================
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Rinzler, Leela 10 A.S.E.A. 26.17 -0.2
2 Degreeff, Adalyn 10 A.S.E.A. 27.83 -0.2
Event 306 Boys U10 150 Meter Sprint
=====================================================================
Name Age Team Finals Wind
=====================================================================
1 Jimoh, Jamaldeen 8 A.S.E.A. 26.79 0.6
2 Rinzler, Alex 8 A.S.E.A. 29.25 0.6
3 Delgado, Elliot 7 A.S.E.A. 38.32 0.6
Event 307 Girls U10 Shot put 2kg
================================================================
Name Age Team Finals
================================================================
1 Levesque, Annabelle 9 A.S.E.A. 3.81m
3.64m 3.81m 3.79m
2 Cormier, Brielle 9 A.S.E.A. 3.36m
3.36m 2.97m 3.22m
Event 307 Girls 10-11 Shot put 2kg
================================================================
Name Age Team Finals
================================================================
1 Rinzler, Leela 10 A.S.E.A. 5.10m
4.95m 4.86m 5.10m
Event 307 Boys U10 Shot put 2kg
================================================================
Name Age Team Finals
================================================================
1 Rinzler, Alex 8 A.S.E.A. 5.19m
4.96m 4.47m 5.19m
2 Jimoh, Jamaldeen 8 A.S.E.A. 4.23m
3.80m 3.71m 4.23m
Event 311 Girls U10 300 Meter Sprint
================================================================
Name Age Team Finals
================================================================
1 Cormier, Brielle 9 A.S.E.A. 1:07.43
Event 311 Girls 10-11 300 Meter Sprint
================================================================
Name Age Team Finals
================================================================
1 Smith, Miya 11 A.S.E.A. 57.15
Event 312 Boys U10 300 Meter Sprint
================================================================
Name Age Team Finals
================================================================
1 Smith, Jason 8 A.S.E.A. 1:03.22
2 Jimoh, Jamaldeen 8 A.S.E.A. 1:12.75
3 Rinzler, Alex 8 A.S.E.A. 1:22.92
Event 312 Boys 10-11 300 Meter Sprint
================================================================
Name Age Team Finals
================================================================
1 Smith, Caleb 10 A.S.E.A. 1:04.37
Event 313 Girls U10 600 Meter Run
================================================================
Name Age Team Finals
================================================================
1 Levesque, Annabelle 9 A.S.E.A. 2:21.64
Event 313 Girls 10-11 600 Meter Run
================================================================
Name Age Team Finals
================================================================
1 Rinzler, Leela 10 A.S.E.A. 2:31.62
Event 314 Boys U10 600 Meter Run
================================================================
Name Age Team Finals
================================================================
1 Jimoh, Jamaldeen 8 A.S.E.A. 2:28.41